1/5

AKILLI EV / OFİS NEDİR ?

          Akıllı ev sistemleri evinizde veya iş yerinizde güvenliği sağlamanın, konforu yaşamanın ve enerji veriminden faydalanmanın en akıllı ve pratik yoludur. Aklınıza gelebilecek tüm cihazlar tek bir platform üzerinden birbirleriyle etkileşimli olarak çalışarak, hayatınıza değer katıp evinizdeki yaşam kalitesini yükseltirler.

          Yeni nesil akıllı ev sistemleri, evinizin güvenlik ve emniyetini sürekli takip ve uyarı sistemleri ile güvenceye alır, yangın, su baskını, gaz kaçağı, hırsızlık ve çocuk/yaşlı bakımı gibi bir çok konuda size akıllı çözümler sunar. Daha fazla güvenliğin yanı sıra, evinizdeki tüm aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemlerini uzaktan yönetmenizi sağlayıp perde, panjur, tv vb. multimedya araçları gibi elektrikle çalışan tüm cihazların kontrolünü size sunarlar. Üstelik, dilediğiniz rapor ve uyarıları size göndererek gereksiz enerji harcamanızın önüne geçer ve enerji tasarrufu sağlarlar.

               Tüm bu yüksek güvenlik ve konfor hizmetlerinin kontrolü, internet erişiminizin olduğu her yerden cep telefonu, tablet ve ya  bilgisayarlarınız aracılığıyla sağlanır ve siz evinizden uzaktayken de gözünüz arkada kalmaz.

Bütünleşik Ürünler

Siren

Multimedya 

Aydınlatma

Kapı Kontrol

Gaz Sensörü

DumanSensörü

Su Sensörü

Kamera

Akıllı Priz

Panik Butonu

Perde Kontrol

Titreşim Sensörü

Sulama Kontrol

İklimlendirme

Havuz & Spa

Kapı Sensörü

Robot Süpürge

Çamaşır Makinesi

Akıllı Ev & Ofis Tasarımlarınız için Bize Ulaşın
Dosya Yükle
Max Dosya Boyutu 15MB
  • Pinterest Sosyal Simge
  • Instagram
  • Blogger Sosyal Simge
  • Vkontakte Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge

+90 850 434 0 500

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now